آتش پاد داوود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز؛

بر اثر انحراف از مسیر  یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در راسته کوچه و برخورد با عابر پیاده ، عابر  به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد.

به گزارش روابط عمومی، حوالی ساعت 16 امروز با اعلام انحراف و برخورد شدید یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد با شهروندی در راسته کوچه تبریز، گروه های نجات ایستگاه شماره 11 و 1 جهت امدادرسانی عازم محل حادثه شدند.

آتش پاد داوود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، با اعلام خبر فوق بیان داشت: پس از اعلام وقوع این حادثه ، آتش نشانان سریعا به محل وقوع حادثه در راسته کوچه شتافته و مشاهده کردند یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد زمانی که در مسیر خیابان در حال حرکت بود، از مسیر منحرف و پس از برخورد شدید با خودرو سواری پژو ، ایستگاه اتوبوس ، عابر پیاده و در نهایت با برخورد با ستون فلزی ساختمان،  متوقف شده است.

 

 

وی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله عابر مصدوم را جهت بررسی های اولیه در اختیار عوامل اورژانس قرار داده و اقدام به عملیات پیشگیری از حریق و ایمن سازی محل و خودروها کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، افزود: آتش نشانان در ادامه عملیات اقدام به ایمن سازی خودرو و محل حادثه کرده و در پایان عملیات با انتقال خودرو توسط جرثقیل به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

 

 

 

 

 


 

1265282
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
3261
2499
11831
11831
1265282


آی پی آدرس شما:54.198.92.22

Template Design:Dima Group