کلاس آموزشی ایمنی و آتش نشانی برای پرسنل صدا و سیما برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی، کلاس آموزشی ایمنی و آتش نشانی برای پرسنل صدا و سیما به صورت تئوری و عملی در مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و ایستگاه عملیاتی و آموزشی شماره ۱۳ برگزار شد.

موسوی سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی تبریز در این باره بیان داشت؛ پرسنل صدا و سیما در یک دوره آموزشی یک روزه، دروس تئوری اصول و مبانی حریق ، انواع خاموش کننده های دستی، نحوه مقابله با انواع حریق و سایر موارد ایمنی لازم را زیر نظر اساتید آموزشی سازمان سپری کرده و ادامه اموزش عملی مباحث ایمنی را در ایستگاه عملیاتی - اموزشی شماره 13 مایان به پایان رسانند.

وی تصریح کرد: پرسنل تحت تعلیم صدا و سیما، در ادامه این کلاس آموزشی با نحوه مقابله با آتش سوزی مایعات قابل اشتعال، اطفاء حریق سیلندر های گاز مایع و ... آشنا شدند.

 گفتنی است، علیرضا داداشی نسرین معاون آموزش سازمان، ضمن حضور در محل آموزش پرسنل در ایستگاه شماره ۱۳، روند توسعه زمین آموزشی تخصصی پرسنل را تحت بررسی علمی و تخصصی قرار دادند.

به گفته گل قاسمی مسئول آموزش نیاز سنجی عملیات؛ در راستای ادامه و توسعه زمین آموزشی، فضای مناسب برای آموزش و مقابله با اطفاء حریق تانکرهای سوخت نیز ، برقرار شده است و آتش نشانان سازمان نیز در روزهای آینده تحت تعلیم مقابله با حریق های تانکر های سوخت نیز قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 


 

1883600
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
3603
3265
15341
15341
1883600


آی پی آدرس شما:18.205.176.100

Template Design:Dima Group